Cameră marșarier și transport gratuit la orice navigație comandată !

Curea transmisie atv Gates 40G3569 CF MOTO 450 500 520 550 600 CFORCE cfmoto ZForce Uforce

GATES
-17%
599,00 Lei 499,00 Lei

Curea transmisie atv Gates 40G3569  CF MOTO 450 500 520 550 600 CFORCE cfmoto ZForce Uforce

In stoc

Data de livrare: Luni, 17.06.2024

Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: GATG569
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)

Curea transmisie atv Gates 40G3569  CF MOTO 450 500 520 550 600 CFORCE cfmoto ZForce Uforce

Produs aftermarket GATES cod referinta inlocuire:
CF MOTO 01800550000002
CF MOTO 01800550000004
CF MOTO 0180055000
CF MOTO 01800550000003
CF MOTO 01800550000005
CF MOTO 01800550000001


Dimensiune 937x36x14.4MM
G-FORCE calitate premium 



Compatibilitate:

• CF Moto 450cc: CForce 450 L T3 4T LC;

• CF Moto 450cc: CForce 450 S T3 4T LC;

• CF Moto 500cc: CForce 500 4T LC 13-15;

• CF Moto 500cc: Swat 500 CR 4T LC 11-13;

• CF Moto 500cc: Trail Tracker EX 500 EFI 4T LC 11-14;

• CF Moto 500cc: X5 500 4T LC 12-13;

• CF Moto 520cc: CForce 520 L T3 4T LC;

• CF Moto 520cc: CForce 520 L EPS T3 4T LC;

• CF Moto 520cc: CForce 520 S T3 4T LC;

• CF Moto 520cc: CForce 520 S EPS T3 4T LC;

• CF Moto 550cc: CForce 550 4T LC;

• CF Moto 600cc: CForce 600 4T LC 13-15;

• CF Moto 600cc: CForce 600 EPS 4T LC;

• CF Moto 600cc: CForce 600 EPS T3 4T LC;

• CF Moto 600cc: Snyper 600 EFI 4T LC 11-14;

• CF Moto 600cc: Swat 600 EFI 4T LC 11-14;

• CF Moto 600cc: Trail Tracker 600 EFI 4T LC 11-14;

• CF Moto 600cc: UForce 600 4T LC 13;

• CF Moto 600cc: X6 600 4T LC 11-13;

• CF Moto 600cc: Z6 600 4T LC 11-13;

• CF Moto 600cc: ZForce 600 4T LC 13-15;

• CF Moto 600cc: ZForce 600 EX 4T LC 13.

     
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 
Daca doresti sa iti exprimi parerea despre acest produs poti adauga un review.

Review-ul a fost trimis cu succes.

Compara produse

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!